O mne

#

Volám sa Slavomír Jurko a som profesionálny moderátor,ktorý má za sebou viac ako 1200 podujatí rôzneho druhu.

Televízie

V rámci slovenského televízneho trhu som pracoval pre všetky veľké televízie v rôznych projektoch. Najväčším bol Superkraj na STV a moderovanie štúdií počas ZOH 2002 Salt Lake City na STV a Hokejové štúdiá počas ZOH 2014 Soči na TV Markíza. Mám za sebou 7 galavečerov Zlatý puk, moderoval som Športovca roka, Športmotor(STV, JOJ), detský projekt Výprava nádeje(STV), od roku 2001 do r.2011 som pracoval ako moderátor a komentátor pre športové stanice Sport 1, Galaxie sport, Nova sport. Spolupracujem so stanicou Dajto ako komentátor a moderátor prevažne futbalových zápasov,druhý rok som externým spolupracovníkom stanice DIGI sport na projekte Champions league,mám za sebou rok na stanici Slovak sport a najčerstvejšia novinka je, že som na jeden a pol roka podpísal spoluprácu s TV Markíza ako jeden z moderátorov programu Hra o Niké.

Rádiá

Rádio je výnimočná súčasť môjho života. Začal som v rádiu Ragtime, a SRo, neskôr som rozbiehal športové vysielanie lokálneho rádia Východ, ale najviac mi dalo 8 rokov vo Fun radiu a 4 z nich v rannej show Kokoriko po boku Miňa Urbaníka. V r. 2009 som moderoval rannú show rádia Okey.

Špeciálne poďakovanie patrí firme ATAK, vďaka ktorej som už takmer 10 rokov hlavne na športových akciách vždy kvalitne a moderne oblečený

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Zobraziť viac informácií Rozumiem